Çevreyi Keşfedin


Antalya şehir merkezine 80 km, Antalya Havalimanı’na 70 km mesafede bulunan Otium Hotel Seven Seas, yerel aktiviteler için de zengin kaynak sunuyor. Her pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri yerel lezzetleri oluşturan doğal sebze ve meyveler için yerel pazarlarını gezebilir, bölgeye özgü hediyelik ve süs eşyaları alabilir yada alternatif olarak Antalya’daki alış veriş mekanlarını keşfedebilirsiniz.

Kültürel etkinliklere merakınız var ise Aspendos Amfi Tiyatrosu’na gidebilir veya Aspendos Opera ve Bale Festivali’ne katılabilirsiniz. Sinema ve festivaller ile renklenen şehirde Antalya Expo Fuar Merkezi’ni görebilir, Antalya Mini City’de ya da Antalya AQUARIUM’da eğlenceli bir mola verebilirsiniz.

Kültürel ve doğal kaynakların birleştiği bir yer arıyorsanız da Kurşunlu Şelalesi Doğa Parkı ve Düden Şelalesi tam size göre...

Doğa sporlarına merakınız var ise Side bölgesinde farklı heyecanlar yaşayabileceğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. Köprülü Kanyon’un beyaz köpüklü berrak sularında tarih ve doğayı raftingle keşfedebilir yada ATV safari, jeep safari, doğa yürüyüşleri, kaya tırmanışı gibi etkinliklerden dilediğinize katılabilirsiniz.

SİDE – MANAVGAT BÖLGESİ

- Side Müzesi
- Antik Şehir
- Side Anfi Tiyatrosu
- Side Anfi Tiyatrosu
- Apollo Tapınağı
- Perge Harabeleri
- Aspendos Opera Bale gösterimleri

YEREL AKTİVİTELER

- Manavgat İlçe merkezi 7 km, yaklaşık 15 dakika
- Manavgat Pazarı (Pazartesi - Perşembe - Cumartesi)
- Aspendos Amfi tiyatro / Aspendos Opera ve Bale festivali
- Antalya Expo Fuar Merkezi
- Antalya AVM'ler
- Antalya AQUARIUM
- Antalya Mini City
- Sinema & Festivaller

DOĞAL PARKLARI

- Kurşunlu Şelalesi Doğa parkı
- Düden Şelalesi
- Köprülü Kanyon

SİZİ ARAYALIM