Genel Bakış


Otium Eco Club denize 450 metre mesafede konuşlanmıştır. Tesisin doğu cephesinde 100'ün üzerinde göçmen kuş türünün dinlenme ve geçiş yeri olarak kullandığı Titreyengöl yer almaktadır.

Arzu eden misafirlerimiz her yarım saatte bir Otel - Plaj - Otel servisi ile veya beş dakikalık göl kenarından yapacakları yürüyüş veya bisiklet ile plaja gidebilirler. Otium Eco Club'ın kendine ait 80 metre uzunluğundaki kum plajı vardır. Motorlu - motorsuz su sporları dış tedarikçi tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde plaj futbolu ve plaj voleybolu gibi aktiviteleri de konuklarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Plajlar

 
  • Saat 10:00–17:00 arasında plaj barda sıcak soğuk alkollü (şarap ve bira) ve alkolsüz serin içeceklerinizi yudumlayabilir, Pide, pizza, spagetti, hamburger, sandviç, salata bar alternatifleri ile açlığınızı giderebilirsiniz.
 
  • Öğleden sonra çay-kahve saatinde Kuru pasta, kek, kurabiye ve sandviç gibi seçeneklerimizin tadına bakabilirsiniz. Minder, şezlong ve plaj havlusu ücretsizdir.
 
  • Küçük misafirlerimiz için gün boyu vakit geçirebilecekleri gölgelikli bir oyun alanı da ayrıca düşünülmüştür.

Havuzlar

Otium Eco Club'da 1 adet kapalı havuz (108 Mt2), 1 adet kapalı çocuk havuzu (ısıtmalı,7 m² ), 4 adet açık çocuk havuzu (23, 46, 58, 75 m²), 1 adet dinlenme havuzu (131 m²) ve 1 adet açık yüzme havuzu (448 m²) ile 1 adet kaydıraklı havuz (302 m²) olmak üzere toplamda 9 adet havuz bulunmaktadır.

*Çocuk havuzlarının üzeri yüksek sezonda güneşin zararlı ışınlarına karşı tente ile gölgelendirilmiştir.

SİZİ ARAYALIM