Genel Direktörün Mesajı


Turizm sektöründe 24 yılı geride bırakan OTI Holding, konaklama sektörüne  ilk adımını 2005 yılında Otium Hotels’i kurarak attı. Bugün Antalya’nın farklı bölgelerinde kendimize ait 3 otelimiz ve Mısır Sharm El Sheikh’in en güzel bölgesindeki 3 kiralık otelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Titreyengöl’deki otellerimiz olan Otium Eco Club ve Otium Hotel Seven Seas ve Kemer- Göynük te bulunan Otium Hotel Life ile 2016 yaz sezonunda misafirlerimizi ağırlıyor olacağız. Otium Eco Club ile çevre ve aile konseptine yoğunlaşırken, 2014 yılında Kemer ve Side bölgelerindeki diğer otellerimizle de farklı konseptler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.Sharm El Sheikh’deki otellerimiz Otium Hotel Amphoras, Otium Hotel Aloha ve Otium Hotels Golden ise işletmemize 2014 yılında geçti. Bu otellerimizle birlikte oda sayımız toplam 1890 ‘a ulaştı.

Biz OTI Holding olarak; doğru, verimli ve sürdürülebilir yatırımları, toplam kalite ve çevre bilinci çerçevesinde gerçekleştirerek, müşteri, çalışan, toplum ve ortaklarına en üst düzeydeki faydayı sağlamak misyonuyla hareket ediyoruz. Bu nedenle konaklama sektöründeki yatırımlarımızın temelinde de bu anlayış yer alıyor.

Grubumuzun ilk oteli olan Otium Eco Club, sahip olduğu ISO belge ve sertifikalarıyla bu anlayışımızın en somut halidir. Bunun yanı sıra Otium Eco Club, T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığımızın, “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” belirlemek ve onurlandırmak için başlattığı “Yeşil Yıldız” uygulamasına katıldı ve Side bölgesinde Yeşil Yıldız Belgesi almaya hak kazanan ilk tesis oldu. Büyük bir gururla ifade etmek isterim ki; Kültür ve Turizm Bakanlığımız, Yeşil Yıldız Belgesi ile bizim çevreye duyarlı hizmet anlayışımızı taçlandırdı. Mevcut tüm tesislerimiz için hâkim olan bu anlayış, bundan sonra atacağımız her adımda, satın alacağımız her tesiste, yapacağımız her yatırımda da hâkim olacak.

Sürdürülebilir turizm için çevrenin korunması kadar hizmet kalitesinin de sürekli yükseltilmesi gerektiğine inanıyoruz. Hedefimiz; yüzde 100 misafir memnuniyeti ve bu hedef için ilk şartın yüzde 100 çalışan memnuniyeti olduğunun farkındayız. Sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağı bizim en büyük avantajımız ve bu kaynağın daha da gelişmesi ve sektördeki yenilikleri takip edebilmesi için eğitime büyük önem veriyoruz.    

Özetle; çevreye duyarlı yatırımlarımız ve kaliteli insan kaynağımızla “iyi hizmet”in esas olduğu konaklama sektöründe güçlü adımlarla ilerliyoruz.

 OTI Holding olarak konaklama sektöründe büyüme stratejimiz yurt içi ve yurt dışında önümüzdeki yıllarda da devam edecek

SİZİ ARAYALIM

25 Years
25 Years
25 Years