Paketler


Kese & Köpük Masajı

Alışkanlık yaratan geleneksel yaklaşım; baştan ayağa uygulanan kese ve özel sular ile serinleten köpükle temizleme ritüelini içerir. 30 dk.

Kahve Peeling & Köpük Masajı

Cildinizi güneşe hazırlayarak uzun süreli bronzluk etkisi oluşmasına yardımcı olur. 30 dk.

AslKleopatra Masajı

AslKleopatra masajı, hamamda kese ve köpük masajı ile uygulamanız başlar. Daha sonra bal ve sütten oluşan karışım ile cildinize parlaklık ve nem veren masajınız yapılır. Hamam seremonisinden sonra yosun sargılama ile vücudunuzdaki toksinlerden arınmış bir şekilde rahatlarsınız. 50 dk.

Aromaterapi Masajı

Esansiyel yağların gücü ve Uzakdoğu-Avrupa stili masaj tekniklerinin kombinasyonu ile birleşerek bedensel istirahat, zihinsel arınma ve ruhsal bir dinginlik sağlar. 50 dk.

Bronz Masajı

Özellikle güneşlenme ve bronzlaşma öncesinde tavsiye edilen bir masajdır. Bakım özel havuç ve kakao yağından oluşan bir karışım ile uygulanan soft bir masajdır. Bronzluğunuzu uzun süre korur. 50dk.

Bal Masajı

Eski Roma Kral ve Kraliçe’lerin kullandığı doğal vücut bakım seremonisidir. Bal, kuru ve pürüzlü cildi yumuşatıp güçlendirirken, vücuttaki toksinleri de atmanızı sağlar. 40 dk.

Sıcak Taş Masajı

Suda ısıtılan volkanik bazal taşlar ile yapılır. Değişen ısının kullanıldığı bu çağdaş yaklaşım, bazı taşların vücut boyunca stratejik olarak yerleştirildiği ve diğerlerinin de bir enerji akışıoluşturup kas gerilimini azaltmak üzere vücuda masaj yapmakta kullanıldığı bir teknikten yararlanır. 60dk.

AslSpa Masajı

Sıcak yağ ve volkanik taşların kullanıldığı özel bir masajdır. Bu masajda derin baskılar yoktur. Rahatlamaya yönelik soft bir masajdır. 60 dk.

Asl Sultan Masajı

Dört el, vücut uzunluğunu senkronize bir dans gibi dolaşır. Dört uzman eli oluşturan iki hassas terapist, bedeninizin enerji akışını rahatlatmak üzere birbirini tamamlar, takip eder ve dokunuşun gücünün kesin deneyimini sürdürür. 60 dk.

Geleneksel Bali Masajı

Duyularınızı yeniden uyandırın ve kendinizi bütün bir sükûnet içinde bulun. Geleneksel bir Bali masajı, akupressür ve sıkı, yumuşak darbelerin tam bir beden masajında bir araya getirilmiş aralıksız bir karışımıdır. 60 dk.

Thai Masajı

Nazikçe ileri geri sallamayı, ritmik akupresürü ve bunlara yardımcı olan esnetmeyi, bedeni ve zihni derinlemesine gevşetip canlandırmak üzere bir araya getirir. Thai masajının faydaları arasında, esnekliğin artması, eklem ve kaslardaki gerilimden kurtulma ve bedenin enerji sisteminin dengelenmesi de vardır. 60 dk.

Shiatsu

2000 yılık bir Japon geleneğini deneyimleyin. Shiatsu'nun altında yatan felsefe, meridyenler adı verilen bir dizi kanaldan vücut boyunca akan hayati enerjidir. Shiatsu, Yaşam Enerjisi Chi'yi uyumlu ve dengeli kılmak üzere vücuda meridyenler ve tsubolar boyunca farklı niteliklerde basınç uygular. 60dk.

Hint Baş Masajı

Özel esansiyel yağların kullanıldığı, birkaç bin yıllık bir Hint masaj tekniğidir. Kesin ve nazik masajı baş, yüz ve omuzlar üzerinde odaklanır. 30 dk.

Hint Sıcak Yağ Masajı

Sıcak yağ ile baştan ayağınıza kadar yapılan hassas ama aynı zamanda rahatlatıcı masaj sayesinde gerilimler rahatlatılır ve yepyeni bir yaşam sevinci hissedersiniz. 60 dk.

El & Ayak Bakımı

Üst düzel bakım ürünleri ile yapılan manikür - pedikür uygulamasıdır. Tırnakları besleyici peeling, maske ve masaj içerir.

SİZİ ARAYALIM

25 Years
25 Years
25 Years