Genel Bakış


Doğanın sizlere masal anlattığı yerde…

Otium Gül BeachResort 2014 yaz sezonu itibariyle OtiumHotels International bünyesinde yer almaktadır.Otium Gül BeachResort Kemer bölgesinin eşsiz güzelliğinde her şey dahil konsepti ile sizlere iyi bir tatil seçeneği sunmaktadır.

Tesis Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Havalimanı’na 50 km uzaklıktadır. Tesislerin önünden sıkça geçen araçlar, Kemer merkezine 5 dk. Antalya'ya 40 dakikada ulaşmaktadır.

17.200 m² alan üzerine kurulu olan tesisin bir bölümü tek bir ana binadan diğer bölüm ise iki adet Anexbinadan oluşmaktadır.Denize sıfır olan ana bina ile anex bina arasında sadece tesis misafirlerinin kullanımına özel alt geçitle bağlantısı vardır. Aileler ve genç misafirlerimiz için alternatif oda tipleri bulunan tesisimiz toplam 320 odadan oluşmaktadır.

OTIUM GÜL BEACH RESORT Akdeniz’in türkuazı, Toros Dağları’nın ihtişamı, doğanın yemyeşil tonları ve gün batımının baştan çıkarıcı  kızıl renginin buluştuğu yerde sizleri dinlenmeye davet ediyor. Kemer gecelerininbüyülü atmosferini yaşamak isteyenler içinse unutulmaz kemer geceleri sizleri bekliyor. Budavete kulak verin.

SİZİ ARAYALIM

25 Years
25 Years
25 Years